swiss replica watches for sale buy replica watches online breitling replica buy breitling replica watches online fake breitling best hublot replica hublot big bang replica fake hublot watches
 „NOWE OBLICZE DINUSIA”
Home Gazetka Przedszkolna „NOWE OBLICZE DINUSIA”

Archiwum

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 570724
„NOWE OBLICZE DINUSIA”
czwartek, 26 maja 2011 13:19

dinus

Dnia 25.05.2011r w ramach realizowanego Przedszkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej pt. „Czyste powietrze wokół nas” odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu  na kukiełkę „Nowe oblicze Dinusia”.

Spotkanie wszystkich uczestników rozpoczęło się o godzinie 10.00 w Kielcach na ul. Sienkiewicza. Wszystkie dzieci serdecznie witał Koziołek Matołek. Policja wspólnie ze Strażą Miejską pilnowała, aby bezpiecznie nasz korowód doszedł do Kina „Moskwa”.
Tam powitały wszystkie dzieci panie: Agnieszka Dolesińska i Ewa Czarnecka informując, że na konkurs wpłynęło 110 prac, a wszystkich uczestników było 250. Prace zostały podzielone na dwie kategorie: kukiełka i maskotka oraz na prace indywidualne i grupowe.

Głos zabrała również pani Anna Stańczak – zastępca Świętokrzyskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego – podziękowała uczestnikom konkursu i przypomniała o zbliżającym się Światowym Dniu Zdrowia, oraz żeby dzieci zachęcały rodziców do rzucenia palenia papierosów.

Wreszcie zaczęła się długo oczekiwana chwila rozdania dyplomów i nagród dla dzieci.

Z naszego przedszkola zostało wysłane na konkurs 8 prac z gr. VI „Jagódki”. Wygrało dwoje dzieci. Wyróżnienie dostał Szymon Salata, a Krzysztof Rupniewski dostał jako jeden ze wszystkich uczestników wyróżnienie specjalne za pomysłowość i dowcip.

Nagrody dzieciom wręczali:

  • Pani Jadwiga Zapała – pracownik Świętokrzyskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego Pani Ewa Ziemkiewicz – pracownik Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, oraz Koziołek Matołek - ulubieniec dzieci.

 

Organizatorami i fundatorami nagród byli:

  • Świętokrzyski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny
  • Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach
  • Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach
  • Polski Czerwony Krzyż – Świętokrzyski Zarząd Okręgowy w Kielcach.

Na koniec dzieci zaśpiewały piosenkę „Dinek” i z wielką ochotą obejrzały film z serii „OLLY DIVE”.

 

 

Wychowawczyni
Dorota Ścibisz.
 
Free joomla templates made by Lonex.