swiss replica watches for sale buy replica watches online breitling replica buy breitling replica watches online fake breitling best hublot replica hublot big bang replica fake hublot watches
 „Dzień Chłopaka” w przedszkolu
Home Galeria Aktualności „Dzień Chłopaka” w przedszkolu

„Dzień Chłopaka” w przedszkolu
niedziela, 02 października 2011 08:03

chlopak1Dnia 30 września 2011r odwiedziła nas niespodziewanie  firma MAG –Studio „Edukacja i Rozrywka”, która poprowadziła dla nas wspaniałą zabawę. Okazja była szczególna –„Dzień Chłopaka”. Przy dźwiękach muzyki wodzirej Janusz przeprowadził liczne konkursy, zabawy integracyjne i zadawał dzieciom zagadki. Nasze przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą i świetnie się bawiły. Ważnym punktem było złożenie życzeń chłopcom, odśpiewanie 100 lat oraz słodki poczęstunek.

Na koniec dzieci robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

chlopak2

Wychowawczynie: