swiss replica watches for sale buy replica watches online breitling replica buy breitling replica watches online fake breitling best hublot replica hublot big bang replica fake hublot watches
swiss replica watches for sale buy replica watches online breitling replica buy breitling replica watches online fake breitling best hublot replica hublot big bang replica fake hublot watches
 Wszyscy dbamy o środowisko – Teatrzyk „Wielkie psotki małej Dorotki”
Home Kącik pedagogiczny Wszyscy dbamy o środowisko – Teatrzyk „Wielkie psotki małej Dorotki”

Archiwum

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 569090
Wszyscy dbamy o środowisko – Teatrzyk „Wielkie psotki małej Dorotki”
poniedziałek, 25 listopada 2013 20:48

 psota1Ochrona środowiska jest ważnym tematem globalnym. Wiedzą o tym także przedszkolaki. Realizując programy wychowawcze często podejmujemy tematy związane z ochroną przyrody i kształtujemy postawy proekologiczne. W realizowaniu tych zagadnień wspierają nas różne instytucje, z którymi nawiązujemy współpracę. Tym razem zaproszenie na widowisko teatralne pt. „Wielkie psotki małej Dorotki” dostaliśmy od Urzędu Miasta i Gminy Stąporków –Wydziału Ochrony Środowiska. Bohaterowie spektaklu przekazali treści dotyczące negatywnych i pozytywnych zachowań wobec środowiska. Uczyli, w jaki sposób segregować śmieci i co oznaczają symbole umieszczone na niektórych opakowaniach. Dzieci także miały swój w tym przedstawieniu. Wykazywały się wiedzą teoretyczną i praktyczną podczas sprzątania i segregowania śmieci.

 

Taka lekcja była ciekawym doświadczeniem, które zaowocuje i pobudzi małych „ekologów” do działań na rzecz ochrony środowiska.

 

fotogaleriaWychowawcy.

 

 
Free joomla templates made by Lonex.