swiss replica watches for sale buy replica watches online breitling replica buy breitling replica watches online fake breitling best hublot replica hublot big bang replica fake hublot watches
 Wszyscy dbamy o środowisko – Teatrzyk „Wielkie psotki małej Dorotki”
Home Kącik pedagogiczny Wszyscy dbamy o środowisko – Teatrzyk „Wielkie psotki małej Dorotki”

Odsłon : 402028
Wszyscy dbamy o środowisko – Teatrzyk „Wielkie psotki małej Dorotki”
poniedziałek, 25 listopada 2013 20:48

psota1Ochrona środowiska jest ważnym tematem globalnym. Wiedzą o tym także przedszkolaki. Realizując programy wychowawcze często podejmujemy tematy związane z ochroną przyrody i kształtujemy postawy proekologiczne. W realizowaniu tych zagadnień wspierają nas różne instytucje, z którymi nawiązujemy współpracę. Tym razem zaproszenie na widowisko teatralne pt. „Wielkie psotki małej Dorotki” dostaliśmy od Urzędu Miasta i Gminy Stąporków –Wydziału Ochrony Środowiska. Bohaterowie spektaklu przekazali treści dotyczące negatywnych i pozytywnych zachowań wobec środowiska. Uczyli, w jaki sposób segregować śmieci i co oznaczają symbole umieszczone na niektórych opakowaniach. Dzieci także miały swój w tym przedstawieniu. Wykazywały się wiedzą teoretyczną i praktyczną podczas sprzątania i segregowania śmieci.

Taka lekcja była ciekawym doświadczeniem, które zaowocuje i pobudzi małych „ekologów” do działań na rzecz ochrony środowiska.

fotogaleriaWychowawcy.